آخرین اخبار
هرمزگان میزبان شانزدهمین جشنواره بین المللی شعرفجر

شانزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر دراستان هرمزگان برگزارمی گردد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری شانزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر در هرمزگان ، شهرستان رودان خبر داد.
اشتراک گذاری
03 بهمن 1400
کد مطلب : 281

به گزارش هنرجنوب “اسمعیل جهانگیری گفت:  به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شانزدهمین جشنواره بین المللی شعرفجر با همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت خانه کتاب و ادبیات ایران محفل شعر خوانی فجر با حضور شاعران مطرح کشوری و استانی در شهرستان رودان برگزار می شود.

وی ضمن اهمیت این رویداد مهم عنوان کرد : این محفل شعرخوانی در راستای معرفی شعر و شاعران انقلاب و زمینه ای برای هم اندیشی و تقویت شاعران استان و معرفی آنها در سطح ملی می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود: انتخاب شهرستان رودان به عنوان میزبانی این رویداد مهم در راستای تمرکز زدایی و عدالت فرهنگی و بهره مندی تمام نقاط استان از سرانه ی فعالیت های فرهنگی می باشد و از سوی دیگر نیز شهرستان رودان یکی از کانون های اصلی شعر و ادبیات در استان می باشد.

جهانگیری به شاعران مدعو در محفل سراسری شعرخوانی فجر هرمزگان اشاره کرد و اظهار داشت :ترکیبی از شاعران مطرح کشوری و استانی همچون حامد حسین خانی ، علی داودی ، ناصر فیض ، عبدالجبار کاکایی ، اکبر میر جعفری ، ابراهیم آرمات ، عباس صابری پناه ، منصور ضمیری ، منوچهر ضیایی ، اطهر قوامی ، مسلم محبی ، معصومه مرشدی ، اصغر مولایی و یعقوب یزدان پناه در این محفل به شعرخوانی خواهند پرداخت.

گفتنی است : محفل سراسری شعرخوانی فجر هرمزگان چهارشنبه ششم بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴ الی ۱۶ در شهرستان رودان جاده بیکاه بندزرک ، باغ صدمنی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.