آخرین اخبار
یازدهمین جشنواره استانی فیلم اردیبهشت هرمزگان

معرفی آثار راه یافته بخش مسابقه یازدهمین جشنواره فیلم اردیبهشت هرمزگان

اسمعیل جهانگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و دبیر یازدهمین جشنواره استانی فیلم اردیبهشت هرمزگان از راه یابی46 فیلم کوتاه به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره فیلم اردیبهشت خبرداد
اشتراک گذاری
09 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 465

به گزارش هنرجنوب :اسمعیل جهانگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و دبیر یازدهمین جشنواره استانی فیلم اردیبهشت هرمزگان از راه یابی۴۶ فیلم کوتاه به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره فیلم اردیبهشت خبرداد.

جهانگیری افزود در یازدهمین جشنواره فیلم اردیبهشت به ترتیب در بخش داستانی ۱۸ فیلم کوتاه  داستانی در بخش مستند ۱۴ فیلم کوتاه مستند در بخش تجربی ۸ فیلم کوتاه تجربی و همچنین در بخش انیمیشن ۶ فیلم کوتاه انیمیشن به رقابت می پردازند.
دبیر یازدهمین جشنواره فیلم اردیبهشت تاکید کرد از تمامی فیلمسازان حاضر در بخش مسابقه درخواست می گردد که تا تاریخ ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ نسخه اصلی فیلم خود را به دبیر خانه جشنواره فیلم اردیبهشت تحویل نمایند.
روابط ‌عمومی یازدهمین جشنواره فیلم اردیبهشت هرمزگان فهرست آثار ارسال شده به تفکیک بخش های مختلف و بدون اولویت به شرح ذیل منتشر کرد.

بخش داستانی
۱- انکاس – محمود شاکری – داستانی- بندرعباس
۲- عطش – اصغر بشارتی – داستانی – قشم
۳- مرگ در بعد الظهر – اصغر بشارتی – داستانی- قشم
۴- جلبیل – اصغر بشارتی – داستانی- قشم
۵- قرمزکوچک، آبی بزرگ – اصغر بشارتی – داستانی- قشم
۶- بازگشت – علیرضا داوری – داستانی- رودان
۷- دسته دار- ثمین عالی زاده – داستانی – باغشهر فین
۸- سپیده – مصیب داوری – داستانی- رودان
۹- آینه شکست – کوروش دهقانی – داستانی- میناب
۱۰- سلفی- علی چراغ- داستانی- بندرعباس
۱۱- خانه نا امن – فرشید بهادری – داستانی- میناب
۱۲- ماهی- بیتا بهزادی – داستانی- بندرعباس
۱۳- دفیله – صالح ابرخیده – داستانی- بندرعباس
۱۴- ۱۳۵۰ گرم – حامد قنبری – داستانی- بندرعباس
۱۵- اکسیژن – فاطمه میرزاده – داستانی- حاجی آباد
۱۶- چاله نامرئی – ماهر پارسی – داستانی- بندرخمیر
۱۷- چراغ قرمز – مهرشاد غلامی – داستانی- بندرخمیر
۱۸- آنلاین – محسن بزمی – داستانی- بندرعباس

بخش مستند
۱- دیشوو- مرحوم منصور نعیمی- مستند- بندرعباس
۲- سامسارا- سارا رضایی – مستند- بندرعباس
۳- خرچنگ های مانگرو- عبدالعزیز قاسمی – مستند- بندرعباس
۴- کرانه های دریای پارس- فرشید ایرانپرست- مستند- بندرعباس
۵- خلیل- مهراب بهرامی- مستند- بندرعباس
۶- چرا در پیاده رو- محمد سایبانی – مستند- بندرعباس
۷- ازشما چه پنهون – شقایق جهانداری – مستند- بندرعباس
۸- کٍر- محسن بختیار- مستند- جاسک
۹- مُغ چال- یعقوب رکنی- مستند-میناب
۱۰- انتخاب – علیرضا دهقانی – مستند- بندرعباس
۱۱- سورو کدیم- محمد بشیریان زاده- مستند- بندرعباس
۱۲- لاهم – کوروش دهقانی- مستند- میناب
۱۳- نقطه های پرگار- یوسف محمودپور- مستند- بستک
۱۴- انتخابات – محسن بزمی – مستند- بندرعباس

بخش تجربی
۱- Unseens – شهاب آبروشن – تجربی- بندرعباس
۲- ایست گاه- حمید رضا عالی زاده – تجربی – باغشهر فین
۳- آوای دیوارهای شهر- مینا محمدیان فر – تجربی- بندرعباس
۴- دَم بُچی – آریا غلامزاده – تجربی – بندرعباس
۵ – برگشت ناپذیر – عماد صادقی – تجربی – بندرعباس
۶- امضا – فاطمه سربخش – تجربی – بندر خمیر
۷- نوا- انیس زاهدی – تجربی – بندر خمیر
۸- تلاطم – فاطمه میرزاده – تجربی – حاجی آباد

بخش انیمیشن
۱- هرمزگان نگهبان بیدار ایران – محمد علی غلامی- انیمیشن- میناب
۲- وحدت – یونس نورالدینی- انیمیشن- بشاگرد
۳- مدافعان سلامت – محسن عباسی- انیمیشن- بندرعباس
۴- سیگنال – محسن دهقانی سیاهکی – انیمیشن- بندرعباس
۵- دلخوشی- آرسان صفا – بابک رئیسی–استاتیرا آقاجری – انیمیشن- بندرعباس
۶- ارتش زباله ای – ثمین عالی زاده- انیمیشن- باغشهر فین
یازدهمین جشنواره فیلم ادریبهشت هرمزگان در هفته پایانی اردیبهشت ماه سال جاری  پس از هشت سال وقفه به صورت کاملا حضوری به میزبانی شهر بندرعباس برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.