آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • آغازمرحله بازبيني آثارنمايشي سي ودومين جشنواره استاني

  به گزارش خبرنگارهروتا ازهرمزگان ، حسین کریمی دبیر سی و دومین  جشنواره تئاتر استان هرمزگان اظهار کرد، ده نمایش از شهرستانهای بندرعباس،میناب، رودان، حاجی آباد، جزیره هرمز متقاضی حضور در سی و دومین جشنواره تئاتر استانی شدند. حسین کریمی پور از آغاز کار بازبینی آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و افزود: بازبینی […]

  اشتراک گذاری
  24 بازدید
  کد مطلب : 48

  به گزارش خبرنگارهروتا ازهرمزگان ، حسین کریمی دبیر سی و دومین  جشنواره تئاتر استان هرمزگان اظهار کرد، ده نمایش از شهرستانهای بندرعباس،میناب، رودان، حاجی آباد، جزیره هرمز متقاضی حضور در سی و دومین جشنواره تئاتر استانی شدند.

  حسین کریمی پور از آغاز کار بازبینی آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و افزود: بازبینی نمایش ها از ۳ آبان ماه  انجام خواهد شد و  نتایج نهایی یک روز بعد از بازبینی اعلام و نمایش های حاضر در جشنواره معرفی می شوند.

  وی با اشاره به تفکیک شهرستانی نمایش ها متقاضی شرکت در این دوره از جشنواره بیان کرد:۵ نمایش از شهرستان بندرعباس، ۲ نمایش از میناب، یک نمایش از رودان ، یک نمایش از شهرستان حاجی آباد، یک نمایش ازجزیره هرمز،  برای شرکت در سی و دومین جشنواره تئاتر استانی هرمزگان اعلام آمادگی کردند.

  وی با اشاره داوران بازبین سی و دومین جشنواره تئاتر استانی عنوان کرد: بازبینی و انتخاب آثار این دوره از جشنواره به عهده آقایان سعیدموحدی، یاسین بهرامی و خانم سارا توکلی خواهد بود.

  سی ودومین جشنواره تئاتر استان هرمزگان از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ آبان ماه ۹۹ در بندرعباس برگزار می شود

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *