آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • بیمه تکمیلی هنرمندان هرمزگان تا شهریورماه تمدید شد

  به گزارش خبرنگارهروتا :مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اعلام کردبیمه تکمیلی هنرمندان استان با توجه به شیوع بیماری کرونا تا شهریورماه تمدید شد. رضا کمالی زرکانی افزود :اقدام های فرهنگ و ارشاد اسلامی در مقابله‌ با شیوع بیماری کرونا گفت:از همان ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان تمام بخش های فرهنگ و هنر در […]

  اشتراک گذاری
  28 بازدید
  کد مطلب : 208

  به گزارش خبرنگارهروتا :مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اعلام کردبیمه تکمیلی هنرمندان استان با توجه به شیوع بیماری کرونا تا شهریورماه تمدید شد.

  رضا کمالی زرکانی افزود :اقدام های فرهنگ و ارشاد اسلامی در مقابله‌ با شیوع بیماری کرونا گفت:از همان ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان تمام بخش های فرهنگ و هنر در آگاه سازی سطوح مختلف جامعه پای کار آمدند و صدها برنامه مختلف همچون(جشنخونه، تئاتر روم، پویش کتابخوانی مجازی، ساخت هشدارهای گرافیکی و تیزرهای کوتاه و…) از جمله این موارد بود.
  وی افزود:از دیگر اقدامات مهم شناسایی بنگاه های فرهنگی، هنری و سینمایی و هنرمندان آسيب دیده از بیماری کرونا بودکه جهت حمایت های لازم به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شدند.
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد:با پیگیری های صورت گرفته بیمه تکمیلی هنرمندان استان تا شهریورماه تمدید شد و حق بیمه سه ماهه اول تامین اجتماعی هنرمندان از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت شد و همچنین لیستی از هنرمندان آسیب دیده از کرونا جهت کمک بلاعوض به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده است.
  کمالی زرکانی در ادامه بیان کرد: با توجه به تعطیلی اماکن فرهنگی و هنری استان، اجاره بهای فرهنگسراها و سالنهای اجرای برنامه طی این ایام بخشیده شد.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *