آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • حسین کریمی پور به عنوان دبیرسی ودومین جشنواره تئاتراستانی معرفی شد

  طی حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، “حسین کریمی پور” به عنوان دبیر سی و دومین جشنواره تئاتر استانی معرفی شد . این درحالی است که کریمی‌پور درسی‌امین و سی‌ویکمین جشنواره‌ تئاتر استانی نیز به عنوان دبیر جشنواره معرفی شد. به گزارش هروتا، “رضا کمالی زرکانی”، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: با […]

  اشتراک گذاری
  21 بازدید
  کد مطلب : 2336

  طی حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، “حسین کریمی پور” به عنوان دبیر سی و دومین جشنواره تئاتر استانی معرفی شد . این درحالی است که کریمی‌پور درسی‌امین و سی‌ویکمین جشنواره‌ تئاتر استانی نیز به عنوان دبیر جشنواره معرفی شد.
  به گزارش هروتا، “رضا کمالی زرکانی”، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: با توجه به تجربیات ارزنده رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان و همراهی خوب هنرمندان این حوزه، “حسین کریمی پور” به عنوان دبیرسی و دومین جشنواره تئاتر استانی معرفی شد.

  گفتنی است؛ جشنواره تئاتراستانی از۲۶ الي ۲۹ آبان برگزارمي شود.

  «حسین کریمی پور»، رئیس انجمن نمایشی هرمزگان در ۱۳ شهریورماه گفت: کمبود فضاهای فرهنگی نه تنها شهروندان را از بسیاری از حقوق عادی خود بی‌بهره کرده بلکه ادامه فعالیت هنری هنرمندان به عنوان بازوان اصلی فرهنگ و هنر را نیز دچار چالش کرده است.  وی ضمن انتقاد از کمبود فضای فرهنگی برای فعالیت در حوزه هنرهای نمایشی در این استان گفت :متاسفانه جامعه هنرمندان استان از کمبود فضای فرهنگی رنج می برد و در این حوزه وضعیت مطلوبی نداریم، طی این سالها وعلی رغم پیگیریهای مکرر هنرمندان استان و گلایه‌های به حق آنان از وضعیت زیرساخت در بخش های مختلف فرهنگی و هنری، همه فقط شعار دادند و اقدام عملی در خصوص رفع این مشکل مشاهده نکردیم.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *