آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • برگزاري سي و دومين جشنواره تئاتراستان هرمزگان

  به گزارش هروتا، رئیس انجمن هنرهای نمایشی هرمزگان گفت: سی و دومین جشنواره تئاتر استان هرمزگان با حضور ۶ اثر از ۲۶ تا ۲۹ آبان ماه در پلاتو آفتاب بندرعباس بدون حضور تماشاگر برگزار می شود. حسین کریمی افزود: در این دوره از جشنواره تئاتر هرمزگان نمایش‌های نگاهم به دریاست تاکسی آب نبرد به کارگردانی، […]

  اشتراک گذاری
  22 بازدید
  کد مطلب : 3858

  به گزارش هروتا، رئیس انجمن هنرهای نمایشی هرمزگان گفت: سی و دومین جشنواره تئاتر استان هرمزگان با حضور ۶ اثر از ۲۶ تا ۲۹ آبان ماه در پلاتو آفتاب بندرعباس بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.

  حسین کریمی افزود: در این دوره از جشنواره تئاتر هرمزگان نمایش‌های نگاهم به دریاست تاکسی آب نبرد به کارگردانی، حسن سبحانی مینابی، خفگی ماهی ها در آب شور به کارگردانی رضا جوشعار، رادیکالینگ به کارگردانی رضا آزاد دریایی، نام تمام مردگان یحیاست به کارگردانی کوروش سلمانی دهبارز، پنهان خانه‌ای در بادگیر به کارگردانی علی رحیمی شهواری و آهو برمدارآتش به کارگردانی مسلم جعفری حضور دارند.

  وی ادامه داد: سی و دومین جشنواره تئاتر استان هرمزگان را سعید موحدی، ابراهیم پشتکوهی، مهران محمودزاده، مجید سرنی زاده و مجتبی سلیمی داوری می کنند.

  کریمی تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی سی و دومین جشنواره تئاتر هرمزگان بدون حضور تماشاگر در روزهای یاد شده در دو سانس صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد و علاقه مندان می توانند نمایش ها را به صورت مجازی تماشا کنند.

  وی خاطرنشان کرد: این دوره از جشنواره با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با  همکاری تلویزیون اینترنتی شرجی، شرکت ایرانیان فیلم خلیج فارس ، شرکت سریع سیستم جنوب و عکاسی عسل همراه با ویژه برنامه های جشنواره برای علاقه مندان به نمایش گذاشته می شود.

  کریمی گفت: علاقه مندان می توانند این نمایش ها را از صفحات اینستاگرام honarhaye_namayeshi_hormozgan و
  TVsharji
  و بلافاصله فيلم اجراها برروي سايت هروتا بارگذاري مي شود

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *