آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • مي خواهم بازيگرشوم

  به گزارش خبرنگار هروتا از هرمزگان؛ اولین کارگاه آموزشی صحنه با عنوان میخواهم بازیگر شوم به همت انجمن هنرهای نمایشی رودان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن رودکان شهرستان رودان برگزار شد. در این کارگاه آموزشی ٢٠تن از هنرمندان و هنرجویان حوزه هنرهای نمایشی رودان حضور پیدا کردندو مصیب داوری کارشناس ارشد […]

  اشتراک گذاری
  13 بازدید
  کد مطلب : 3063

  به گزارش خبرنگار هروتا از هرمزگان؛

  اولین کارگاه آموزشی صحنه با عنوان میخواهم بازیگر شوم به همت انجمن هنرهای نمایشی رودان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن رودکان شهرستان رودان برگزار شد.

  در این کارگاه آموزشی ٢٠تن از هنرمندان و هنرجویان حوزه هنرهای نمایشی رودان حضور پیدا کردندو مصیب داوری کارشناس ارشد تئاتر به عنوان مدرس به ارائه مطالبی درباره بازیگری، بیان و بدن پرداخت و در ادامه هنرجویان شرکت کننده تمرینات عملی خود را زیر نظر این مدرس انجام دادند.

  اولین کارگاه آموزشی صحنه در زمینه بازیگری در روز جمعه ٢٦ دی ماه ۱۳۹۹ از ساعت ١٠صبح الی ١٤بعد از ظهر در مجموعه رودکان برگزار شد.
  این روند در هفته های اینده با حضور دیگر مدرسین این حوزه دنبال خواهد شد
  برگزاری دوره های اموزشی تئاتر پس از تصمیم گیری در اتاق فکر تئاتر رودان با همکاری اداره ارشاد و انجمن نمایش رودان با استفاده از ظرفیت ها و اساتید و تحصیلکرده های این رشته در شهرستان تا اواخر بهمن ماه ادامه خواهد داشت

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *