آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • مراسم معارفه سرپرست جدید هماهنگی تئاتر استانها برگزار شد

  به گزارش خبرنگارهروتا :مراسم معارفه «حسن رونده» سرپرست هماهنگی تئاتر استانها صبح امروز (چهارشنبه ۲۰ اسفند) با یادی از زنده‌یاد «محمدرضا الوند» و با حضور قادر آشنا (مدیرکل هنرهای نمایشی)، رضا بصیرت (مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی) و جمعی از مدیران و همکاران هماهنگی تئاتر استان های این اداره کل برگزار شد. در این مراسم قادر […]

  اشتراک گذاری
  19 بازدید
  کد مطلب : 4549

  به گزارش خبرنگارهروتا :مراسم معارفه «حسن رونده» سرپرست هماهنگی تئاتر استانها صبح امروز (چهارشنبه ۲۰ اسفند) با یادی از زنده‌یاد «محمدرضا الوند» و با حضور قادر آشنا (مدیرکل هنرهای نمایشی)، رضا بصیرت (مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی) و جمعی از مدیران و همکاران هماهنگی تئاتر استان های این اداره کل برگزار شد.

  در این مراسم قادر آشنا ضمن اشاره به حضور مرحوم «محمدرضا الوند» در مسئولیت مدیریت هماهنگی تئاتر استان ها وداع با این هنرمند تئاتر را یکی از تلخ‌ترین اتفاق‌های زندگی خود دانست و افزود: مرحوم الوند تا آخرین لحظات حضور خود در اداره کل پیگیر درخواست هنرمندان تئاتر استان ها و همکاران خود بود و این نشان از تعهدی بود که او در همه این سال ها نسبت به مسئولیت خود داشت.

  مدیرکل هنرهای نمایشی با آرزوی توفیق برای حسن رونده در مسئولیت جدید گفت: انتظار این است که هماهنگی تئاتر استان ها همچون گذشته به عنوان محلی برای حضور تمامی هنرمندان استان ها و پایگاهی برای آن ها باشد و این به معناست که هر هنرمندی حتی کسانی که مخالف مدیریت فعلی اداره کل هم هستند حضور پررنگی در این مکان داشته باشند.

  در این مراسم مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی نیز یاد مرحوم الوند را گرامی داشت و بر هماهنگی فعالیت‌های انجمن هنرهای نمایشی در استان ها با واحد هماهنگی تئاتر استانهای اداره کل هنرهای نمایشی تاکید کرد.

  در پایان نیز حکم «حسن رونده» در مسئولیت جدید به ایشان اهدا شد.

   

   

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *