آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • حسین کریمی رئیس انجمن هنرهای نمایشی هرمزگان در پیامی درگذشت استادمنصوررا تسلیت گفت.

  متن پیام رئیس انجمن هنرهای هنرهای نمایشی هرمزگان به شرح زیر است: «با کمال اندوه و تأسف، خبر درگذشت هنرمند فرهیحته استاد منصورنعیمی محقق وپژوهشگرپیشکسوت استان بسیار تلخ بود. استادمنصورنعیمی به معنای واقعی انسان بود و قلبش برای بالندگی فرهنگ وهنر می‌تپید. او از هر تلاشی برای اعتلای فرهنگ وهنرفروگذار نکرد. انسانی دغدغه‌مند که علاوه […]

  اشتراک گذاری
  23 بازدید
  کد مطلب : 4917

  متن پیام رئیس انجمن هنرهای هنرهای نمایشی هرمزگان به شرح زیر است:

  «با کمال اندوه و تأسف، خبر درگذشت هنرمند فرهیحته استاد منصورنعیمی محقق وپژوهشگرپیشکسوت استان بسیار تلخ بود.

  استادمنصورنعیمی به معنای واقعی انسان بود و قلبش برای بالندگی فرهنگ وهنر می‌تپید. او از هر تلاشی برای اعتلای فرهنگ وهنرفروگذار نکرد. انسانی دغدغه‌مند که علاوه بر فعالیت‌های درخشان هنری به ارتقا و اعتلای امکانات و تجهیزات زیرساختی فرهنگی وهنری استان نیز توجه و حمیّت داشت.

  امروز با کمال تأسف و تألم باید بگوییم جای خالی او  احساس خواهد شد و امید که دوستان اندیشمند  و شاگردان آن عزیز اندکی این احساس خلأ را کم کنند. تسلیت می‌گویم به خانواده محترم این هنرمند عزیز، به جامعه اصیل و بزرگ فرهنگ وهنرهمه دوستان و دوستدارانش.

  استادمنصورنعیمی در زمینه‌های شعر، قصه، سینما، عکاسی، مطبوعات، پژوهش مکتوب، سازه‌های بومی، آموزش عکاسی و فیلم‌سازی، داوری در چندین جشنواره و مسابقه عکاسی، تألیف کتاب فرهنگ جامع هرمزگان و نزدیک به یک‌صد فیلم مستند به‌صورت سریال برای تلویزیون کار کرده است؛ همچنین مجموعه‌ای ارزشمند تحت عنوان “روزُنِ رفته” که روزشماری است از وقایع هرمزگان را به چاپ رسانده است.

  استادمنصورنعیمی که درسالیان اخیربا بیماری سرطان دست وپنجه نرم می کرد، صبح ۲۸ اردیهبشت ۱۴۰۰ درسن ۷۱ سالگی دارفانی را وداگفت.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *