آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • دیدار رئیس شورای شهر بندرعباس با هنرمندان تئاتر هرمزگان

  رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس همراه حسین کریمی رئیس انجمن هنرهای نمایشی هرمزگان، به بهانه برگزاری سی و سومین جشنواره تئاتر استان هرمزگان، با هنرمندان هنر نمایش استان دیدار کردند و از نزدیک شاهد تمرینات گروه های نمایشی متقاضی جشنواره بودند. به گزارش خبرگزاری هروتا ؛ خانم جراره در این نشست ضمن تبریک به گروه […]

  اشتراک گذاری
  18 بازدید
  کد مطلب : 5247

  رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس همراه حسین کریمی رئیس انجمن هنرهای نمایشی هرمزگان، به بهانه برگزاری سی و سومین جشنواره تئاتر استان هرمزگان، با هنرمندان هنر نمایش استان دیدار کردند و از نزدیک شاهد تمرینات گروه های نمایشی متقاضی جشنواره بودند.

  به گزارش خبرگزاری هروتا ؛ خانم جراره در این نشست ضمن تبریک به گروه های راه یافته به جشنواره تئاتر استانی، به دلیل فراهم شدن فرصت خدمت در این عرصه، اظهار کرد: تعامل و همکاری میان شهرداری و شورا با هدف رفع دغدغه‌های هنرمندان ضروری است.

  فاطمه جراره، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس نیز در این دیدار با قدردانی از همراهی رئیس انجمن هنرهای نمایشی هرمزگان و پیگیری های مکرر ایشان در جهت رفع مشکلات هنرمندان نمایش استان، اظهار کرد: مجموعه شورای اسلامی شهر با نگاهی همه جانبه و متوازن به دنبال خدمات رسانی بهتر به هنرمندان است.

  وی افزود : ترکیب جوانان با انگیزه در کنار هنرمندان پیشکسوت هنرهای نمایشی می تواند با بیان ایده های جدید در جهت رفع معظلات فرهنگی موجود در جامعه، منشا رفع بسیاری از مشکلات کنونی شود. شورای شهر و شهرداری بندرعباس  نیز آماده هرگونه تعامل سازنده و همراهی در راستای رفع مسائل و مطالبات به حق هنرمندان استان است.

  حسین کریمی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی هرمزگان نیز در این نشست گفت: امیدواریم با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر و تعامل با سایر دستگاه‌های اجرایی استان، خصوصا شهرداری بندرعباس، در پیشبرد اهداف مشخص توسعه، بسط و گسترش هنرهای نمایشی استان در سطح کشور و عرصه های بین المللی و خدمت بی‌منت و متوازن به هنرمندان، گام برداریم. برنامه‌های متعددی در حوزه برگزاری سی و سومین جشنواره تئاتر استان هرمزگان تهیه شده که طبق برنامه، از ۱۷آبان ماه اجرایی می شود و تا ۲۰ آبان ماه ادامه دارد.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *