آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • رونمایی از بولتن جشنواره تئاتر استان هرمزگان پس از ۷ سال وقفه

  بهگزارش خبرنگار هروتا در سی و سومین دوره جشنواره تئاتر استانی، پس از ۷ سال وقفه، امسال خرسندیم که به کمک همکاران توانستیم دوباره بولتن جشنواره تئاتر استانی را آماده و به انتشار برسانیم. در این بولتن تمامی اطلاعات لازم دبیرخانه جشنواره، گروه های اجرایی، حامیان جشنواره و جدول زمان بندی اجرای آثار درج شده […]

  اشتراک گذاری
  21 بازدید
  کد مطلب : 5425

  بهگزارش خبرنگار هروتا در سی و سومین دوره جشنواره تئاتر استانی، پس از ۷ سال وقفه، امسال خرسندیم که به کمک همکاران توانستیم دوباره بولتن جشنواره تئاتر استانی را آماده و به انتشار برسانیم. در این بولتن تمامی اطلاعات لازم دبیرخانه جشنواره، گروه های اجرایی، حامیان جشنواره و جدول زمان بندی اجرای آثار درج شده است که علاقه مندان، مخاطبان و اهالی رسانه و مطبوعات به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن به تمامی اطلاعات مورد نیاز جشنواره دسترسی داشته باشند.

  همچنین این بولتن علاوه بر منبعی موثق در مورد اطلاعات کامل جشنواره از جانب دبیرخانه، به عنوان یک سند تاریخی برای پژوهشگران تاریخچه تئاتر استان هرمزگان، باقی و ماندگار خواهد بود.

  دبیرخانه جشنوراه با توجه به صرفه جویی در مصرف کاغذ و حفظ محیط زیست و همراهی با تکنولوژی های روز جامعه بر آن شد تا این بولتن را به صورت الکترونیکی و رایگان در اختیار علاقه مندان قرار دهد تا حتی از طریق گوشی های همراه نیز به سهولت قابل دسترس و جابجایی باشد. برای علاقه مندان به آرشیو منابع مکتوب جشنواره، بولتن به گونه ای طراحی و صفحه بندی شده است که به راحتی قابل چاپ و آرشیو باشد.
  لینک دانلود بولتن 

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *