آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • منتقدان سی و سومین جشنواره تئاتر استانی هرمزگان معرفی شدند.

  منتقدان سی و سومین جشنواره تئاتر استانی هرمزگان معرفی شدند دبیر سی سومین جشنواره تئاترهرمزگان طی احکامی جداگانه “دکتر سید رضا هاشمی پور”، “دکتر مجید سرنی زاده” و “راضیه ذاکری” را به عنوان منتقدان سی و سومین جشنواره تئاتر استانی منصوب کرد. “علیرضا زارعی” به عنوان مجری این رویداد هنری را هدایت خواهد نمود. حسین […]

  اشتراک گذاری
  18 بازدید
  کد مطلب : 5436

  منتقدان سی و سومین جشنواره تئاتر استانی هرمزگان معرفی شدند

  دبیر سی سومین جشنواره تئاترهرمزگان طی احکامی جداگانه “دکتر سید رضا هاشمی پور”، “دکتر مجید سرنی زاده” و “راضیه ذاکری” را به عنوان منتقدان سی و سومین جشنواره تئاتر استانی منصوب کرد. “علیرضا زارعی” به عنوان مجری این رویداد هنری را هدایت خواهد نمود.

  حسین کریمی در گفت و گو با هروتا، افزود: سی و سومین دوره جشنواره تئاتر استان هرمزگان نیز از دوشنبه ۱۷ آبان ماه در پلاتو آفتاب بندرعباس آغاز می شود و پنجشنبه ۲۰ آبان ماه اختتامیه آن در تالار آوینی بندرعباس خواهد بود. جلسات نقد و بررسی آثار هر شب پس از آخرین اجرا، به صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.

  مدیریت این دوره از برگزاری جلسات نقد و بررسی را ،کانون منتقدان تئاتر انجمن هنرهای نمایشی هرمزگان بر عهده دارد که همزمان با نقد حضور آثار هر شب، نقدهای مکتوب از نمایش های اجرا شده نیز در قالب نشریات الکترونیک، انتشار می یابد.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *