آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • نمایشگاه عکس محو در بندر خمیر افتتاح شد

  به گزارش هروتا نمایشگاه عکس محو به همت کانون فیلم و عکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر خمیر و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و شهرداری شهر تالابی بندر خمیر،نمایشگاه گروهی عکس محو روز یکشنبه هفدهم بهمن ماه در فرهنگسرای این شهرافتتاح شد . در این نمایشگاه که ۲۳ […]

  اشتراک گذاری
  19 بازدید
  کد مطلب : 5691

  به گزارش هروتا نمایشگاه عکس محو به همت کانون فیلم و عکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر خمیر و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و شهرداری شهر تالابی بندر خمیر،نمایشگاه گروهی عکس محو روز یکشنبه هفدهم بهمن ماه در فرهنگسرای این شهرافتتاح شد .
  در این نمایشگاه که ۲۳ نفر از هنرمندان عکاس عضو کانون فیلم و عکس بندر خمیر در آن حضور داشتند ۴۰ قطعه عکس با موضوع آزاد در معرض تماشای علاقه مندان قرار گرفت. افتتاحیه این نمایشگاه که همزمان بود با افتتاح نگارخانه فرهنگسرای بندر خمیر مورد استقبال مردم و مسئولین شهرستان واقع شد و فرماندار بندر خمیر شهردار و همچنین رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و اعضای شورای شهر بندر خمیر در آن حضور داشتند.
  لازم به ذکر هنرمندان اعضای کانون فیلم و عکس بندر خمیر به مناسبت برگزاری اولین نمایشگاه عکس خود که اولین نمایشگاه نگار خانه ای در تاریخ این شهرستان نیز محسوب می‌شد، مراسم افتتاحیه ویژه ای را ترتیب داده بودند که با اجرای موسیقی، استنداپ کمدی و مراسم تقدیر از کمیته برگزاری همراه بود.
  لازم به ذکر این نمایشگاه از ۱۷ الی ۲۲ بهمن ماه در فرهنگسرای بندر خمیردایر می باشد.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *