آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • مهلت ارسال آثاربه جشنواره تئاترمونولوگ سیاژن رودان تمدید شد

  به گزارش هروتا دبیرخانه جشنواره مونولوگ سیاژن اعلام کردباتوجه به درخواست و استقبال علاقمندان به شرکت درجشنواره مونولوک سیاژن،مهلت ارسال آثار تا ۸ اسفندماه تمدید شد. حسین درویشی اقزود: متقاضیان تا یکشنبه ۸ اسفندماه فرصت دارند فیلم اثر نمایشی خود را به شماره واتساپ ۰۹۰۵۰۲۳۲۹۵۸ ارسال نمایند .متقاضیان قبل از ارسال آثار، می بایست فرم […]

  اشتراک گذاری
  31 بازدید
  کد مطلب : 5736

  به گزارش هروتا دبیرخانه جشنواره مونولوگ سیاژن اعلام کردباتوجه به درخواست و استقبال علاقمندان به شرکت درجشنواره مونولوک سیاژن،مهلت ارسال آثار تا ۸ اسفندماه تمدید شد.

  حسین درویشی اقزود: متقاضیان تا یکشنبه ۸ اسفندماه فرصت دارند فیلم اثر نمایشی خود را به شماره واتساپ ۰۹۰۵۰۲۳۲۹۵۸ ارسال نمایند .متقاضیان قبل از ارسال آثار، می بایست فرم ثبت نام را در سایت جشنواره به آدرس https://namayesh.sharji.me تکمیل نمایند

  حسین درویشی اظهار داشت: زمان بازبینی سه شنبه ۱۰ اسفندماه و اعلام نتیجه آثار راه یافته تا روز چهارشنبه ۱۱ اسفندماه اعلام می گردد.

  دبیر جشنواره مونولوگ سیاژن در خصوص هیات داوران نخستین جشنواره یادآور شد: با توجه به استفاده از ظرفیت‌های هنرمندان تحصیلکرده و با سابقه استان، داوران مرحله بازبینی جشنواره از بین هنرمندان هرمزگان و داوران نهایی جهت ارتقای سطح کیفی جشنواره از ظرفیت داوران ملی استفاده خواهد شد.

  نخستین دوره جشنواره مونولوگ سیاژن ۱۷ الی ۲۰ اسفندماه در رودان برگزار می‌شود.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *