آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • جشنواره ملی تئاتردرسی درمیناب برگذارمی شود

  به گزارش هروتا فرماندار میناب گفت: بعد از ۱۵ سال از آغاز برنامه تئاتر درسی در میناب، هم اکنون این برنامه آموزشی تبدیل به جشنواره ملی شده است که اولین جشنواره ملی آن به میزبانی میناب از ۱۲ الی ۱۶ اسفندماه برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی مدیریت َآموزش و پرورش شهرستان میناب مجید […]

  اشتراک گذاری
  30 بازدید
  کد مطلب : 5756
  به گزارش هروتا فرماندار میناب گفت: بعد از ۱۵ سال از آغاز برنامه تئاتر درسی در میناب، هم اکنون این برنامه آموزشی تبدیل به جشنواره ملی شده است که اولین جشنواره ملی آن به میزبانی میناب از ۱۲ الی ۱۶ اسفندماه برگزار خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی مدیریت َآموزش و پرورش شهرستان میناب مجید سلحشور در بازدید از دبیرخانه جشنواره ملی تئاتر درسی که به میزبانی آموزش و پرورش استان هرمزگان و در محل شهرستان میناب می باشد، اظهار داشت: خاستگاه تئاتر درسی از شهرستان میناب می باشد که از سال ۸۴ آغاز شد و با توجه به مفاهیم عمیق اموزشی و تربیتی این برنامه، توانست در سال ۱۴۰۰ به عنوان جشنواره ملی در آید.

  وی افزود: اولین جشنواره تئاتر درسی دانش اموزان از نیمه دوم آبان ماه سال جاری با فراخوان آثار دانش آموزان آغاز به کار کرد و تا ۲۵ بهمن ماه، فرصت ارسال آثار دانش آموزان به پایان رسید.

  به گفته سلحشور، تا کنون دو هزار و ۴۰۰ اثر پالایش شده و پیش بینی می شود بیش از سه هزار و ۴۰۰ اثر مورد بازبینی و پالایش قرار گیرد.

  معاون استاندار و فرماندار شهرستان میناب افزود: ۱۲ اسفند ماه ۱۴۰۰کارناوال این جشنواره در سطح شهرستان میناب برگزار و ۱۶ اسفند ماه نیز افتتاحیه این جشنواره با معرفی نفرات برتر به پایان خواهد رسید.

  سلحشور ادامه داد: این جشنواره مورد استقبال کم نظیر دانش آموزان سراسر کشور قرار گرفته است و تا کنون از بین آثار ارسال شده، استانهای البرز، شهرستان های تهران، خوزستان، گیلان، هرمزگان، خراسان شمالی و آذربایجان شرقی، بیشترین شرکت کننده را داشته اند.

  این مسئول با بیان اینکه تمام توان را برای برگزاری مطلوب این جشنواره به میزبانی شهرستان میناب را به کار خواهیم گرفت، اظهار داشت: تلفیق هنر با مفاهیم آموزشی و تربیتی، جذابیت، هیجان و انگیزه را به دنبال خواهد داشت و موجب ماندگاری بیشتر مطالب و مفاهیم خواهد شد.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *