آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • پیشکسوتان گنجینه های تئاتر استان هستند

  گزارش هروتا ،حسین کریمی رییس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان عنوان کرد، وظیفه خودمی دانم از زحمات و تلاش پیشکسوتان عزیز که گنجینه های تئاتر استان هستند قدردانی کنم . ‎وی افزود، از گروههای نمایشی که درسال گذشته با شرایط سخت و تمامی مشکلات تولید نمایش داشتند وباعث حضور چشمگیرتماشاگران و علاقمند درسال گذشته شدند. […]

  اشتراک گذاری
  29 بازدید
  کد مطلب : 5835

  گزارش هروتا ،حسین کریمی رییس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان عنوان کرد، وظیفه خودمی دانم از زحمات و تلاش پیشکسوتان عزیز که گنجینه های تئاتر استان هستند قدردانی کنم .
  ‎وی افزود، از گروههای نمایشی که درسال گذشته با شرایط سخت و تمامی مشکلات تولید نمایش داشتند وباعث حضور چشمگیرتماشاگران و علاقمند درسال گذشته شدند.
  ‎در شرایطی که در برخی از استان هنوز یک اجرای نمایش نداشتند هنرمندان عزیز هرمزگانی با همت بلند بی وقفه تلاش کردند که چراغ تئاتر روشن بماند و این امر هر انسان اندیشمندی را به تحسین وا می دارد.
  ‎ به همین خاطر به عنوان مسئول انجمن هنرهای نمایشی هرمزگان بر خود واحب می دانم با قدردانی از این عزیزان، اهمیت و ضرورت تئاتر را در جامعه بار دیگر یادآوری نمایم.
  ‎وی خاطرنشان کرد،یکی از دغدغه های بنده و اعضا شورای سیاستگذاری تئاتراستان پیگیری وحل مشکلات زیرساختی تئاتر استان هست که انشاالله به کمک هنرمندان عزیز و همت مسئولین نتیجه مطلوب حاصل شود.

   

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *