آخرین اخبار
صفحه نخست / دسته‌بندی نشده
 • بازسازی واقعه غدیردربندرعباس

  به گزارش هروتا ،هادی عرب مسئول انجمن تعزیه خوانی بندرعباس اظهار داشت: آئین بازسازی واقعه غدیر در راستای ترویج فرهنگ علوی و شیعی همه ساله در شهربندرعباس برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ هنرمند تعزیه خوان و هنرور از زن  و مرد در این آئین همکاری دارند وی افزود، بازسازی واقعه غدیر آخرین حج پیامبر (ص) […]

  اشتراک گذاری
  33 بازدید
  کد مطلب : 5862

  به گزارش هروتا ،هادی عرب مسئول انجمن تعزیه خوانی بندرعباس اظهار داشت: آئین بازسازی واقعه غدیر در راستای ترویج فرهنگ علوی و شیعی همه ساله در شهربندرعباس برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ هنرمند تعزیه خوان و هنرور از زن  و مرد در این آئین همکاری دارند وی افزود، بازسازی واقعه غدیر آخرین حج پیامبر (ص) و معرفی حضرت علی (ع) به عنوان وصی و جانشین آن حضرت در محل غدیر خم توسط ذاکران تعزیه خوان به نمایش گذاشته می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه این آئین برای نهمین سال متوالی توسط انجمن تعزیه خوانی ،سپاه ناحیه بندرعباس ،سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ،واحدفرهنگی ومدیریت کوهستان پارک پنجه علی (ع) برگزار می‌شود.

  مسئول انجمن تعزیه خوانی افزود: این مراسم روز یکشنبه ۲۶ تیر از ساعت ۱۷ با روایتگری استادغلام پورعبدالهی در محل پنجه علی (ع) برگزار می‌شود.

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *