آخرین اخبار
بندرخمیر نیازمند یک سالن سینمایی مناسب هست

دیدار دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو با اعضای کانون فیلم و عکس بندر خمیر

حجت الله ایوبی در ادامه بازدید از شهر تالابی بندر خمیر که به مناسبت هفته فرهنگی شهرستان بندر خمیر صورت می‌گرفت با هنرمندان عضو کانون فیلم و عکس این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
اشتراک گذاری
08 بهمن 1400
کد مطلب : 296

به گزارش هنرجنوب ،حجت الله ایوبی در ادامه بازدید از شهر تالابی بندر خمیر که به مناسبت هفته فرهنگی شهرستان بندر خمیر صورت می‌گرفت با هنرمندان عضو کانون فیلم و عکس این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

دبیرکل کمیسون ملی یونسکو در این نشست صمیمانه تاکید کرد شهر بیست هزارنفری بندرخمیر حتما نیازمند یک سالن سینمایی در شان مردم خوب و فرهنگ دوست بندرخمیر است و امید است این مهم هر چه زودتر به سر انجام برسد.

ایوبی در این دیدار بر لزوم گسترش و حمایت از فعالیت اعضای کانون فیلم و عکس شهرستان خمیر و تولیدات آنها در زمینه فیلم کوتاه،مستند،انیمیشن و برگزاری نمایشگاه عکس تاکید کرد و افزود کمیسیون ملی یونسکو در راستای شناسایی استعداد های جوانان خلاق شهرستان بندرخمیر هماهنگی لازم را انجام خواهد داد.

دبیر کمیسیون ملی یونسکو- ایران روزهای ششم و هفتم بهمن ماه از شهرهای بندرعباس و بندر خمیر که سال گذشته از سوی یونسکو به عنوان شهرهای خلاق در زمینه های صنایع دستی و فعالیت‌های فرهنگی شناخته شده اند به استان هرمزگان سفر کرد و از نزدیک در جریان فعالیت ها در این زمینه قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.