آخرین اخبار
معرفی آثار نهایی به سومین جشنواره سردار آسمانی

راه یابی نمایش ” فرزند ننه هرمز” به سومین جشنواره سردار آسمانی

نمایش "میدانی فرزندننه هرمز "به کارگردانی حبیب اله ناصری وباقررمضان زاده به سومین جشنواره سردارآسمانی راه یافت
اشتراک گذاری
20 دی 1400
کد مطلب : 192

به گزارش دبیرخانه سومین جشنواره سردار آسمانی آثار برگزیده و نهایی ۲ بخش « رادیو تئاتر» و «تئاتر خیابانی» این جشنواره را اعلام کرد.
سعید نجفیان، پیام عزیزی، مهدی بذرافشان، داریوش نصیری و پژمان شاهوردی ارزیابی و انتخاب بخش تئاتر خیابانی این جشنواره را بر عهده داشتند که پس از بررسی آثار رسیده به دبیرخانه ، ۱۵ اثر در بخش تئاتر خیابانی را شایسته حضور در جشنواره معرفی نمودند.
نمایش میدانی ” فرزند ننه هرمز ” نوشته حبیب الله ناصری و کارگردانی مشترک باقر رمضان زاده و حبیب الله ناصری به تهیه کنندگی حوزه هنری استان هرمزگان و با محوریت شهید حاج قاسم سلیمانی و رزمندگان گردان ۴۲۲ لشکر ۴۱ ثارالله است که دوشادوش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تا پای جان ایستادگی نمودند .
حضور شهید تختی نژاد و شهید سالاری از شهدای مدافع حرم استان هرمزگان و نبرد با نیروهای تروریستی داعش ، از ویژگیهای بارز این نمایش فاخر و ارزشی است که توسط هنرمندان گروه تئاتر صدف میناب به تصویر کشیده شده است .
سومین جشنواره سراسری تئاتر «سردار آسمانی» به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دی ماه سال ۱۴۰۰با دبیری سید وحید فخر موسوی در کرمان برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

ابراهیم پشت‌کوهی نمایش «از نظر سیاسی بی‌ضرر» را به صحنه می‌آورد
تازه‌ترین نمایشنامه‌ ابراهیم پشت‌کوهی با عنوان «از نظر سیاسی بی‌ضرر»

ابراهیم پشت‌کوهی نمایش «از نظر سیاسی بی‌ضرر» را به صحنه می‌آورد

پیام رئیس انجمن هنرهای استان بمناسبت روزجهانی تئاتر
روز جهانی تئاتر روز همبستگی، عشق و پویایی است.

پیام رئیس انجمن هنرهای استان بمناسبت روزجهانی تئاتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.